Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Portal Eductum

slideshow-object-5Portal Eductum - na potrzeby konsolidacji usług szkoleniowych z branży fryzjersko-kosmetycznej zaprojektowaliśmy portal Eductum. Wykonaliśmy projekt logotypu jak i całej szaty graficznej wraz z systemem zarządzania szkoleniami. Zaprojektowaliśmy system wyszukiwania i indeksowania szkoleń z możliwością sprawnego zapisu na wybrane szkolenie. Wszystko w pełni zautomatyzowane dla wygody klienta oraz administratora serwisu.

Czytaj więcej...

WHBIB - branding marki

slideshow-object-4Wooden Handicrafts Bibrzycki - wykonaliśmy kompleksową obsługę stoworzenia i wdrożenia w "życie" brandingu nowej marki. Począwszy od wypracowania z klinetem nazwy firmy, poprzez stowrszenie loga, materiałów identyfikacyjnych, katalogów branżowych w kilku językach jak i utworznia serwisu www w języku polskim i angielskim.

Czytaj więcej...

Książka "Brzezinka - opowieść o wiosce i ludziach"

slideshow-object-2
 

Jedną z naszych specjalizacji jest dziedzina DTP. Chętnie zajmujemy się opracowaniem różnego rodzaju wydawnictw do druku. Zarówno książek, albumów jak i broszur czy tomików poezji. Dla wydawnictw tradycyjnych drukowanych jak i wersji cyfrowych, on-line.

Prezentujemy Państwu jedną z najnowszych tego typu zleceń. Jest to ponad 300 stronnicowa opowieść o historii mieszkańców wsi Brzezinka od zarania dziejów po współczesność. Autor zamieścił wiele interesujacych opowieśći ze swojego życia jak i zasłyszanych od rodziny i mieszkanców. Stanowi to świętny zbiór wiedzy o tym miejscu i najbliższej okolicy, pozwala lepiej zrozumieć złożoność historyczną tej miejscowości i z pewnością rzuca nowe światło na wiele dziedzin społecznych jakie miały wpły na kształtowanie się między wojennej jak i po wojennej wsi.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2