Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Książka "Brzezinka - opowieść o wiosce i ludziach"

slideshow-object-2
 

Jedną z naszych specjalizacji jest dziedzina DTP. Chętnie zajmujemy się opracowaniem różnego rodzaju wydawnictw do druku. Zarówno książek, albumów jak i broszur czy tomików poezji. Dla wydawnictw tradycyjnych drukowanych jak i wersji cyfrowych, on-line.

Prezentujemy Państwu jedną z najnowszych tego typu zleceń. Jest to ponad 300 stronnicowa opowieść o historii mieszkańców wsi Brzezinka od zarania dziejów po współczesność. 

"Brzezinka - opowieść o wiosce i ludziach" - Zawiera wiele materiów historycznych, dokumentów i zdjęć, także z archiwów prywatnych. Książka opisuje bogatą historię wsi, tym samym rozszerza spojrzenie na jej losy i próbuje zdjąć cień jaki rzucił na nią czas II wojny światowej, gdzie naziści wybudowali największy obóz masowej zagłady - Birkenau. Warto nabyć tą pozycję by dowiedzieć się o jej bogatej tradycji sięgającej już XIV w.

Autor zamieścił wiele interesujacych opowieśći ze swojego życia jak i zasłyszanych od rodziny i mieszkanców. Stanowi to świętny zbiór wiedzy o tym miejscu i najbliższej okolicy, pozwala lepiej zrozumieć złożoność historyczną tej miejscowości i z pewnością rzuca nowe światło na wiele dziedzin społecznych jakie miały wpły na kształtowanie się między wojennej jak i po wojennej wsi.

Inne projekty z działu DTP.

 

nbsp