Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

Goodstudio - to nowoczesna agencja zarządzania i kreacji.

Kim jest Goodstudio. I co nas wyróżnia?

Goodstudio to studio managerskie i kreatywne, to ludzie którzy swoją misję rozumieją jako pomoc w kompleksowym budowaniu i zarządzaniu wizerunkiem firmy, produktu, usługi bądź wydarzenia. Pomagamy zbudować branding nowej marki, identyfikację wizualną, projektujemy serwisy www, materiały do druku, materiały video, muzykę - zajmujemy się wdrażaniem w życie pomysłów opracowanych wspólnie z naszymi partnerami. Zarządzamy i administrujemy serwisy internetowe i sklepy online. Tworzymy odpowiednią ścieżkę rozwoju i promocji, opracowujemy i realizujemy kampanie marketingowe, branding marki oraz tworzymy dostosowany PR. Opiekujemy się powierzoną marką, produktem bądź usługą.

Wspólnie potrafimy zrobić na prawdę wiele, dla tego warto nas pytać jakie mamy pomysły do realizacji Państwa potrzeb!

Polecamy odwiedzić stronę naszego działu Rozwiązań IT - GOODSOFTWARE.PL

Zespół - czynnik wyróżniający!

Tym co nas wyróżnia to z pewnością potencjał osobowy! ;-) Do dyspozycji oddajemy zespół ludzi w tym w szczegółności managerów i freelancerów - profesjonalistów wykwalifikowanych w takich dziedzinach jak design, DTP, marketing, PR, foto, film, muzyka, ecommerce, programowanie, usability czy technologie sieciowe. Ten system budowania zespołu daje przewagę w procesie doboru odpowiednich środków i potencjalu ludzkiego w celu efektywnego wykonania powierzonego zlecenia, a dla naszych klientów również pozwala na optymalizację kosztów! ;-)

Najnowsze technologie

Wykorzystujemy i śledzimy, wszelkie nowinki technologiczne by za ich pomocą zrealizować każde zadanie na jak najwyższym poziomie, ku zadowoleniu naszego klienta. Nieustannie szkolimy się i podnosimy swoje kwalifikacje. Poszerzając horyzonty naszych możliwości.
W dziale OFERTA - przedstawiamy szczegółowo, co możemy wykonać.

Potrzeby Klienta

Zawsze staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów, przeanalizować je, by dobrać odpowiednie środki i zbudować optymalny zespół osób do realizacji celu.

Kompleksowość

Wiemy, jak ważne jest, aby działania te odbywały się równolegle na wielu płaszczyznach, a przy tym zawsze miały spójny charakter, tworzyły logiczną całość, by dzięki temu mogły osiągać zamierzone efekty! Proponujemy także stałą opiekę nad powierzoną marką, produktem czy usługą.

Zapraszamy do współpracy

Chętnie podejmieny się realizacji Państwa projektu. Jeśli jest jakieś zadanie, w którym moglibyśmy pomóc zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań albo sugestii można tam użyć naszego formularza kontaktowego, adresów email lub telefonu. Dopilnujemy, żeby wszystkie wątpliwości wyjaśnić w ciągu 24 godzin!