Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Co mówią o nas klienci?

"Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu od kilku lat współpracuje z agencją kreatywną Goodstudio. Firma wykonała wszystkie zlecenia z należytą starannością, profesjonalnie i terminowo. Współpraca podczas zleceń układała się bez zarzutu, a przy wykonaniu kolejnych projektów Agencja kierowała się nie tylko naszymi sugestiami, ale także proponowała własne, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania graficzne. Polecamy korzystanie z usług agencji Goodstudio".

Wiesława Drabek-Polek - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu

nbsp

"Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego działania także w sytuacjach stresowych, firma Goodstudio z powodzeniem pełniła powierzone im funkcje. Działania te sprawiły, że firma MJ TRAINING wraz z partnerem merytorycznym Kancelarią Prawną PDB legal – przeprowadziły kilkadziesiąt szkoleń i ogólnopolskich konferencji (m.in. w Warszawie i Krakowie) z cyklu nowelizacja prawa oraz wirtualna kultura, cieszących się bardzo dużym powodzeniem wśród uczestników i były zawsze przygotowane na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i technicznym. Działania marketingowe i PR-owe przyniosły znakomite rezultaty, dające duże powodzenie firmom".

mec. Monika Brzozowska - Kancelaria PDB Legal

nbsp

"Współpraca z Goodstudio to przyjemność. Profesjonalny consulting, kreatywność, terminowość i dobre wyczucie potrzeb klienta - tym wykazali się podczas realizacji naszego projektu. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i chętnie ją kontynuujemy".

Tomasz Jureczko - Właściciel Invest Plus

nbsp
goodsoftware

"GOODSOFTWARE od kilku lat współpracuje z firmą Pana Łukasza Korczyka GOODSTUDIO wzajemnie uzupełniając swoje kompetencje przy tworzeniu zaawansowanych serwisów i aplikacji internetowych. Współpraca z Panem Łukaszem zawsze układała się wzorowo, a pełen profesjonalizm i doskonałe wyczucie stylu, jak i jego elastyczność w działaniu pozwoliło nam z sukcesem zakończyć wiele projektów, które wspólnie wykonywaliśmy. Wyrażamy chęć dalszej stałej i intensywnej współpracy z firmą GOODSTUDIO w zakresie tworzenia zaawansowanych serwisów internetowych. Z przyjemnością polecamy GOODSTUDIO jako zaufanego i rzetelnego wykonawcę".

Piotr Gerono - Właściciel firmy GOODSOFTWARE

nbsp

"Goodstudio - nazwa adekwatna do działań jakie oferuje, to w pełni profesjonalna agencja reklamowa, którą gorąco polecam do współpracy. Wyróżnia ich świetne, merytoryczne przygotowanie do pracy nad brandingiem marki "Pałac Wysoka", jaką im powierzyliśmy. Zaufanie zaprocentowało eleganckim logiem, jak również pięknymi materiałami identyfikacyjnymi- które z kolei zdobyły uznanie u naszych partnerów i uczestników spotkań w Pałacu Wysoka. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, podtrzymując ją przy kolejnych naszych realizacjach".

Igor Machnik - Grupa Mur Beton Sp. z o.o.

nbsp

"Współpracę z tą firmą podjęliśmy rok temu, zaczęło się od modernizacji loga firmy WHBIB, projekt od razu nam się spodobał.  W późniejszej współpracy Goodstudio stworzyło nam nową stronę internetową oraz foldery reklamowe. Firma rzetelnie wykonuje swoją pracę i doskonale wie czego oczekuje klient".

Jan Bibrzyck - F.H.U.P. Jan Bibrzycki - właściciel firmy i marki Wooden Handicrafts Bibrzycki

nbsp

"Z Panem Łukaszem Korczykiem i jego Goodstudi'em współpracujemy od kilku dobrych lat, przy takich publikacjach jak: 60-lecie Klubu Sportowego w Brzezince, 100-lecie sportu w Oświęcimiu. Obecne wydawnictwo to ponad 300 stronicowa opowieść o historii mieszkańców wsi Brzezinka. Ładnie wykonany skład i łamanie, staranny retusz starych fotografii pozwolił na stworzenie interesującej i przyjemnej lektury. Pozwoliło to także na świetny odbiór wśród czytelników. Książka ta cieszy się popularnością i odbiła się szerokim echem. Rekomenduje z przyjemnością Goodstudio jako partnera dla Państwa publikacji".

Jan Tobiaszk - autor książki "Brzezinka - opowieść o wiosce i ludziach"

nbsp

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu współpracy z Goodstudio. Zaangażowane podejście do projektu, bardzo atrakcyjna szata graficzna, szybkie i sprawne działanie pozwoliło na otrzymanie nowoczesnego serwisu internetowego. Firma ta to specjaliści w swojej dziedzinie, duże doświadczenie, fachowa wiedza sprawiły, że łatwo było nam się zorganizować. Mogliśmy polegać na ich sugestiach i w pełni akceptować rozwiązania jakie zostały nam zaproponowane. To kolejne cechy, które przemawiają za poleceniem Goodstudi'a jako profesjonalnego partnera".

Tomek, Mirek i Darek - Zespół Joker

nbsp