Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Internet, media i muzyka

Prezentujemy Państwu nasze przykładowe realizację z różnego zakresu projektowania stron internetowych i mediów.

Są to zarówno mikro strony jak i rozbudowane serwisy, a także sklepy internetowe. W ramach prac nad powierzonym zleceniem wykonujemy szkolenie z obsługi i zarządzania daną stroną.
Istniej również możliwość odciążenia zainteresowanych z administracji i powierzenie nam stałej opieki nad serwisem www.

Wykonujemy także prezentacje audio-wizualne, teledyski, klipy, spoty, filmy reklamowe z możliwością nagrania autorskiej muzyki.

 

Prospector Beauty Group

PBG m

Prospector Beauty Group - to uznana marka na rynku polskim, jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów peruk, kosmetyków oraz akcesoriów z branży fryzjersko-kosmetycznej. Firma Prospector jest także wyłącznym dystrybutorem takich marek jak: Philip Martin's, Dr. Bronner, La Corvette. Prowadzi branżowo sklepy: Made In Hair, Ecosalon24.pl.

Zobacz stronę

 

 

 

 OPEN STAGE

OS m

 

OPEN STAGE - music lifestyle.  YOUR – MUSIC – WAY  To zupełnie nowa przestrzeń działań muzycznych. Pomost łączący wszystkie te elementy, które składają się na wspaniałą podróż muzyczną.  To nie tuzinkowe rozwiązania dla artystów i odbiorców muzyki.

 

 

Zobacz stronę

 

 Beryl Security

BS m

BERYL - jest firmą świadcząca usługi w zakresie kompleksowej ochrony osób i mienia na podstawie koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych.

Firma realizuje profesjonalne usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i znajomość specyfiki polskich realiów w różnych segmentach oraz na różnych etapach działalności Państwa przedsiębiorstw.

Zobacz stronę

 

 

ECOSALON

ES m

Ecosalon - portal z ekologicznymi kosmetykami - Ideą portalu jest być eco, to codzienne życie w świadomości, w dbaniu o naturę, zdrowie swoje i bliskich. Bycie eco nie wymaga drastycznych zmian w życiu, drobne, codzienne zmiany mogą być wprowadzane każdego dnia.

Zobacz stronę

 

 

 

Simech

Simech

Serwis internetowy firmy Simech. Wyposażony w system CMS. Przeszkoleni pracownicy mają możliwość dbania o administrację i rozwój własnego serwisu.

Zobacz stronę

 

 

 

 

 

 Sklep Simech

Sklep Simech

Sklep internetowy firmy Simech. Oprócz głównego serwisu firmowego zaprojektowaliśmy także sklep.

Strona zostanie opublikowana wkrótce.

Zobacz stronę

 

 

 

 

Idunn Kosmetyka

idunn m

Gabinet Kosmetyczny IDUNN to miejsce stworzone dla osób pragnących wyciszenia i spokoju, poszukujących dobrej, profesjonalnej usługi i zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie. Kameralne wnętrze w stylu skandynawskim, relaksująca muzyka, zapach olejków aromatycznych tworzą niepowtarzalny klimat, który przywraca harmonię duszy i ciała. W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo pracujemy w oparciu o nowoczesny sprzęt oraz kosmetyki najbardziej cenionych marek. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne oraz lecznicze wykonywane są z użyciem kosmetyków organicznych, w 100% naturalnych. To dlatego otrzymują Państwo pewność maksymalnych efektów, nie narażając się na niepożądane działanie środków uczulających.

Zobacz stronę

 

 

Invest Plus

Invest Plus

Invest Plus zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym. Zwrócono się do nas o pomoc w zaprojektowaniu wizerunku nowo powstałej firmy. Największą satysfakcją dla nas jest klient, któremu możemy zaproponować stworzenie odpowiadającego mu logotypu, serwisu www, identyfikacji wizualnej oraz zadbać o PR, branding, reklamę – takim klientem był Invest Plus.

Serwis internetowy służy przede wszystkim jako narzędzie pozyskiwania informacji o klientach, którzy chcą nabyć produkt, bądź usługę poprzez szereg bardzo funkcjonalnych formularzy, czytelnych i łatwych do wypełnienia. Wiedzieliśmy że nasz klient chciał, żeby forma strony była przejrzysta i budziła pozytywne wrażenie.

Zobacz stronę

 

Janusz Kurtyka info

Janusz Kurtyka info

Projekt ten należy do wyjątkowych w naszej dotychczasowej działalności. 

Serwis poświęcony jest pamięci zmarłego tragicznie śp. Jnuszowi Kurtyce - byłemu prezesowi IPN. Zestawia i prezentuje ona dorobek naukowy, zbiór informacji o życiu i działalności. Zawiera archiwalne materiały zdjęciowe, publikację, fragmenty prac naukowych, opinie i wywiady, a także filmy prezentujące tą postać.

Zobacz stronę

 

 

 

Schoolline

schoolline m

Schoolline - to firma zajmująca się szkoleniem z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa. Pomaga w rozwoju zaróno młodym adeptom jak i szkołą fryzjerskim. 

Serwis internetowy prezentuje bogatą ofertę szkoleniową i produktową. A także promuje młodych fryzjerów prezentując ich pomysły w dziale galerii. System wysyłki newsletterów i forum pomaga w utrzymywaniu stałych relacji z użytkownikami witryny, a także rozszerza swoją reklamę i pozyskuje nowych uczestników programu Schoolline.

Zobacz stronę

 

 

Zespół Joker

Zespół Joker

Zespół Joker - wykonaliśmy projekt multimedialnej strony internetowej. Możemy posłuchać nagrań zepsołu, które automatycznie załączają się po wejściu na stronę, jak i zmieniają w trakcie zmian podstron. Zobaczyć klipy czy też zapoznać sie z galerią. Całość wykonana w bardzo nowowczesnej i atrakcyjnej formie.

Zobacz stronę

 

 

 

 

 

 

 

MUZYKA

 
 Lennnie Boycott Candid CDZapraszamy do przesłuchania płyty zespołu Lennie Boycott - Candid.

play-button01 Lennie Boycott - Pub Crawling

play-button02 Lennie Boycott - Swing of Horizon

play-button03 Lennie Boycott - GIA

play-button04 Lennie Boycott - Candid

play-button05 Lennie Boycott - 301

play-button06 Lennie Boycott - Epiphany

play-button07 Lennie Boycott - Sinewave

 Płyta została nagrana w studio koncertowym Polskiego Radia Katowice.

W składzie:
Ewa Mancewicz
- wokal, teksty, klawisze
Agnieszka Pawełczyk
- skrzypce, drugi wokal
Witold “Witt” Kornaś
- klawisze, syntezatory
Paweł Łamik
- kontrabas, bas
Łukasz Korczyk
- perkusja

 

Polecane klipy, zobacz!

Zapraszamy do obejrzenia klipów zespołu Lennie Boycott - SineWave oraz Epiphany. Więcej także na kanale YouTube

 

 

MATERIAŁY VIDEO

 

 Film dokumentalny "Ponad nami"

Ponad nami

Film dokumentalny zrealizowany przez Pawła Jeleńskiego i Łukasza Korczyka poświęcony astronomowi, Jarosławie Brzózce, dla którego badanie kosmosu jest nie tylko wielka pasją, ale również próbą zrozumienia naszego istnienia. Jest to też jeden z nielicznych filmów dokumentalnych w Polsce, mówiący o rodzimej astronomii.

NAGRODY / AWARDS
* Nagroda specjalna / Special award (15. ZOOM-ZBLIZENIA Film Festival 2012, Poland)
* Nagroda specjalna / Special award (X FFA Filmowe Zwierciadla 2011, Poland)
* Nagroda specjalna / Special award (X Festiwalu Filmów Amatorskich im. Leona Wojtali, Bierun 2011, Poland)

ZOBACZ FILM

 

  Teledysk dla zespołu Pasimito - Black Noise

pasimito t

Witold "Witt" Kornaś - kamera i reżyseria
Łukasz Korczyk - scenariusz i wystąpienie
Opracowanie scenografii: Ewa Mancewicz, Martyna Korczyk, Julia Szczerbowska
Nagrano w składzie: Jacek Stobiecki – gitara basowa, Przemek Lechowicz – perkusja, Jan Mitoraj – gitara, Aleksander Papierz – sax, Kasia Sprawka – skrzypce, wokal, gościnnie : Darek Sprawka – puzon basowy
Utwór pochodzi z płyty 'Naked Carrot' zespołu Pasimito.

 

 ZOBACZ FILM

 

PASIMITO o powstaniu płyty RUMI

Pasimito

Pasimito powstało w 2005 roku. Poruszając się po elastycznym gruncie instrumentalnej muzyki improwizowanej, zespół początkowo łączył w swej twórczości jazz, ambient, rock, elektronikę i etno. Grupa przez kilka lat działalności grała „tradycyjne” koncerty, jak również angażowała się w wydarzenia multimedialne. Fani w całym kraju znają Pasimito z występów ilustrujących klasyczne nieme filmy (m.in. „Pancernik Potiomkin”, „Upiór w Operze” oraz „Nanook z Północy???). Na przełomie 2008 i 2009 roku, zespół skierował się w stronę bardziej uporządkowanych struktur muzycznych, sięgając jednocześnie po teksty oświeconego Rumiego by w lipcu 2010 nakładem niezależnego wydawnictwa Falami ukazała się płyta "RUMI".

ZOBACZ FILM