Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projekty graficzne: web i druk - wydawnictwo książek

Przedstawiamy Państwu przykładowe projekty naszego Goodstudio. Są tu zarówno realizacje przygotowane do druku jak również do zasotosowań w mediach elektornicznych.

Projekty te mają szeroką gamę zastosowań. Poczynając od reklamy internetowej, banery, buttony newslettery, poprzez wizytówki, ulotki, plakaty, a kończąc na zaawansowanych projektach książek, czasopism, folderów czy materiałów wystawienniczych

Każdy z wymienionych typów projektów ma swoją misję do spełnienia, dlatego też za każdym razem należy uwzględniać jego cel i zastosowanie by otrzymać zamierzony efekt. Dbająć także o najwyższą jakość wykonania.

Wyróżniamy się atracyjnymi cenami kompleksowej obsługi wydawniczej. Począwszy od projektu, korekt, adiustacji tekstu, składu DTP, a kończąć na druku i promocji.

 

Wydawnictwo GOODSTUDIO ma na swoim koncie takie pozycje książkowe jak:

Opowiesc1

 

- "Brzezinka - opowieść o wiosce i ludziach" autorsktwa Jana Tobiasza

    KLIKNIJ po się więcej szczegółów o książkce.

 

 

 

 Gerontologia1

 

- "Senior - Gerontologia i praca socjalna" autorstwa Prof. nadzw. dr hab. Ewa Kucharska i Doc. PhDr. Irena Kamanová, PhD.MHA.

 

 

 

 

 

 

 

 

nbsp